NOWOŚCI
4 lata gwarancji BCS VOLCAN K105

ciągnik 4x4 BCS
glebogryzarki
ciągnik jednoosiowe
ciągnik BCS
ciągnik gąsienicowe
ładowacze
kosiarki jednoosiowe
kosiarki bijakowe

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Agrimaster

Peruzzo

Hinowa

OFERTY PRACY

Stanowisko: MECHANIK

Oferta jest skierowana zarówno do młodych absolwentów techników mechanicznych lub pokrewnych jak również do osób z doświadczeniem.

Proponujemy ciekawą pracę w organicznie rozwijającej się firmie, działającej w niszowej branży techniki komunalnej i posiadającej bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w tym zakresie.

Zakres zadań:
- serwis sprzętu,
- obsługa magazynu i sprzedaż części,
- praca na maszynach.

Oferujemy:
- zdobycie nowej wiedzy teoretycznej w zakresie Techniki Komunalnej i Rolniczej,
- nabycie umiejętności praktycznych w obsłudze i serwisie najnowszych ciągników i maszyn komunalnych, sadowniczych i ogrodniczych,
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

Oczekujemy:
- skrupulatności i staranności przy wykonywaniu obowiązków,
- uczciwości,
- samodzielności w rozwiązywaniu problemów w obrębie powierzonych zdań,
- odpowiedzialności i optymizmu w pracy,
- prawa jazdy kat. B,
- znajomość obsługi komputera (Word, Excel, program magazynowy),
- doświadczenie i zamieszkanie w powiecie Myślenickim będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (List motywacyjny oraz CV) na adres: biuro@agropartner.pl

Stanowisko: PRAKTYKANT

Oferta jest skierowana do uczniów i absolwentów techników mechanicznych lub innych szkół zawodowych o profilu mechanicznym lub elektrycznym.

Proponujemy ciekawą pracę z możliwością zdobycia wiedzy pod kierunkiem bardzo doświadczonego właściciela firmy, dr inż. Bronisława Burkiewicza – byłego nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Rolniczego, Wydziału Techniki Rolniczej, posiadającego bogatą wiedzę w zakresie projektowania i budowy prototypów nowatorskich rozwiązań mechanicznych oraz hydraulicznych.

Oferujemy:
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
- elastyczny czas praktyki,
- możliwość przedłużenia współpracy dla kandydatów wykazujących predyspozycje do pracy w naszej firmie.

Oczekujemy:
- przynajmniej dobrych wyników w nauce oraz podstawowej umiejętności posługiwania się narzędziami warsztatowymi,
- zainteresowania oraz motywacji do praktycznej nauki mechaniki i serwisu urządzeń mechanicznych,
- sumienności i optymizmu w pracy.