Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Dodano: 2012-12-05

Wielofunkcyjny podnośnik koszowy HINOWA

Zapraszamy wszystkich naszych obecnych i potencjalnych Klientów do przetestowania wyjątkowo użytecznego, wielofunkcyjnego i taniego w eksploatacji podnośnika koszowego marki HINOWA.

podnośniki Hinowa

Kim są Klienci kupujący tego typu podnośniki koszowe?
Maszyny te z uwagi na ich specyfikę w wielu obszarach są bezkonkurencyjne z uwagi na zakres swojej funkcjonalności oraz gabaryty. Odbiorcami tych maszyn są firmy budowlane, zakłady energetyczne, firmy elektroinstalacyjne, firmy zajmujące się utrzymaniem zieleni (w szczególności przycinanie drzew i trudno dostępnych dla większego sprzętu wysokich żywopłotów, a zimą strącanie sopli i nawisów śnieżnych) ale także zakłady produkcyjne posiadające duże hale, administratorzy hal sportowych i wytwórnie filmowe. Zastosowanie podnośników Hinowa jest praktycznie nieograniczone. Dużym atutem są bardzo niskie koszty eksploatacji oraz niewielkie gabaryty, co jest nieocenioną zaletą w transporcie.

Co odróżnia urządzenia marki Hinowa od innych podnośników?
Oferowane przez nas podnośniki koszowe potocznie zwane zwyżkami są urządzeniami niszowymi, idealnie spełniającymi swoje zadania w środowisku wręcz niedostępnym dla tradycyjnych urządzeń, najczęściej zabudowywanych na samochodach dostawczych lub ciężarowych.

Mobilność platformy zawdzięcza tę cechę wyjątkowo małym gabarytom transportowym oraz stosunkowo niewielkiej wadze (od 1400 kg), co umożliwia transport samochodem dostawczym lub nawet na przyczepie za samochodem osobowym.

Podwozie gąsienicowe z regulowanym rozstawem gąsienic zapewnia maszynie mobilność w każdych warunkach, od grząskiego terenu poczynając na gruzie kończąc.

Minimalne koszty eksploatacji wynikają z braku konieczności ponoszenia kosztów eksploatacji samochodu, który jest nośnikiem dla większości podnośników koszowych, minimalnych wymagań dotyczących transportu oraz garażowania, sprawdzonej i praktycznie bezawaryjnej konstrukcji oraz niezwykle oszczędnych silników napędzających platformę.

Zasięg ramienia nawet do 23 metrów wzwyż i aż 11 metrów w bok w połączeniu z możliwością podjazdu bardzo blisko miejsca operacji pozwala sięgnąć do niemal wszystkich trudno dostępnych miejsc.

Silniki benzynowe Honda lub wysokoprężne Hatz zapewniając niezawodność pracy przez wiele lat a dodatkowy silnik elektryczny wraz z napędem akumulatorowym pozwalają wykorzystywać maszynę w pomieszczeniach zamkniętych (budynki, hale produkcyjne i magazynowe itp.).

Łatwość sterowania maszyną zapewniona przez panel kontrolny podłączony kablowo lub radiowo do platformy, dzięki czemu operator steruje maszyną podczas transportu znajdując się obok. Po uruchomieniu automatycznej funkcji stabilizacji (jeden przycisk na panelu sterowania), pełne sterowanie platformą odbywa się z kosza roboczego, gdzie również znajduje się wielofunkcyjny panel kontrolny. Dodatkowo maszyna sama dostosowuje obroty silnika w zależności od zmienności obciążenia roboczego.

Hinowa

Agropartner Hinowa

Podnośniki Hinowa

Zapraszamy na prezentację i testowanie maszyny LightLift 14.72 IIIS:
http://www.agropartner.pl/produkt-1011.html

Oferujemy atrakcyjne finansowanie w leasingu operacyjnym.
Katalog

Umów się na prezentację i testy: +48 602 633 799

Agro-Partner

Powrót...