Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Dodano: 2011-10-09

CZY FAKTYCZNIE DUŻY MOŻE WIĘCEJ? Ciągnik BCS VIVID 400DT z kabiną MAUSER i kosiarką wychylną AGRIMASTER XL150

Ciągnik komunalny marki BCS model VIVID 400DT FL (Face Lifting) o mocy 35 KM i masie własnej poniżej 1200 kg, z powodzeniem współpracuje z kosiarką wychylną o szerokości koszenia 150cm czy też z kosiarką wysięgnikową o wysięgu 450cm z głowicą koszącą 80cm. Przy zastosowaniu szerokich kół z bieżnikiem drogowym, jako jeden z nielicznych może poruszać się po powierzchniach przeznaczonych dla ruchu pieszego bez narażania tych powierzchni na uszkodzenia. Dzięki swoim niewielkim gabarytom podczas pracy nie powoduje DUŻYCH utrudnień w ruchu. Komfortowa ogrzewana kabina pozwala na długotrwałą pracę operatora bez odczucia zmęczenia. A przystosowanie fabryczne kabiny do montażu odtwarzacza AUDIO dodatkowo może umilić czas pracy.

Aby dowiedzieć się więcej o ciągniku BCS VIVID 400DT FL i innych maszynach komunalnych zapraszamy do naszej firmy w GŁOGOCZOWIE tuż przy trasie E77, 10 km od Myślenic i 15 km od Krakowa.

Galeria:

z kosiarką wychylną Agrimaster XL150z kosiarką wychylną Agrimaster XL150z kosiarką wychylną Agrimaster XL150z kosiarką wychylną Agrimaster XL150

Film:

Powrót...