Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Dodano: 2012-02-22

Sklep internetowy Agro-Partner już działa!

22 lutego 2012 uruchomiliśmy w naszej witrynie sklep internetowy, w którym można się zaopatrzyć w części zamienne i akcesoria do oferowanego przez nas sprzętu, a także w różnego rodzaju części i podzespoły uniwersalnego przeznaczenia.

Do sklepu można się zalogować ze strony głównej www.agropartner.pl
Sklep Agropartner
lub wpisując w wyszukiwarce adres http://www.sklep.agropartner.pl

Naszym celem jest zaoferowanie w sposób wygodny dla naszych Klientów dostępu do podzespołów, części zamiennych i akcesoriów wraz z pełną i automatyczną informacją dotyczącą statusu realizacji zlecenia.

Ponieważ naszym celem strategicznym jest jak najlepiej dobrać sprzęt do konkretnych ale i indywidualnych potrzeb Klienta, maszyny oraz urządzenia oferujemy wyłącznie w formule tradycyjnej.

Przypominamy, że w naszej firmie oferujemy możliwość sprawdzenia sprzętu na terenie testowym.

Wszystkich naszych Drogich Klientów zachęcamy do założenia indywidualnego konta w sklepie internetowym, co zapewni dostęp do bardzo wielu ważnych informacji dotyczących zamówień, takich jak wykaz wszystkich zamówień wraz ze szczegółami oraz stan ich realizacji.

Oferta sklepu jest stale rozbudowywana o nowy asortyment. Jeżeli nie znajdziecie Państwo w naszym sklepie poszukiwanego artykułu lub chcielibyście sprawdzić dostępność i uzgodnić czas dostawy, prosimy o kontakt:


tel.: +48 666 848 890

Zapraszamy do skorzystania z nowej oferty!

Agro-Partner

Powrót...