Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Opryskiwacze

Opryskiwacz sadowniczy Agrimaster

Opryskiwacz sadowniczy AGRIMASTER seria CHARLIE AT

Opryskiwacz sadowniczy zbudowany zgodnie z zaawansowanymi kryteriami technologicznymi. Ergonomiczny i innowacyjny wygląd w połączeniu z wysoką wytrzymałością i cechy fizyko-chemiczne sprawiają, że opryskiwacze marki Agrimaster są jednymi z najlepszych na rynku.

Zbiorniki są wykonane z integralnych żywic wzmacnianych włóknem szklanym, zapewniają przedłużoną trwałość i niezawodność w każdych warunkach pracy.

Maszyna zwarta, idealna do pracy w ograniczonych przestrzeniach w sadach, w winnicach i w strefach pagórkowatych.

Dyszel z regulacją wysokości i długości dla lepszego sprzęgania z ciągnikiem. Modele Super wyposażone w wyrównywacz przepływu dla jednorodnego rozkładu bocznego wylatującego strumienia powietrza.

Regulacja szerokości i wysokości osi dla lepszej wydajności w każdych warunkach pracy. Wentylator z regulacją kątów nachylenia łopatek 25°, 35° i 45°.

Opryskiwacz może być wyposażony w zbiornik o pojemności od 600 do 3000 litrów a pompę o wydajności od 81 do 155 litrów/minutę oraz w 2 prędkości obrotowe wentylatora.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Opryskiwacz sadowniczy AgrimasterOpryskiwacz sadowniczy AgrimasterOpryskiwacz sadowniczy AgrimasterOpryskiwacz sadowniczy Agrimaster
Opryskiwacz sadowniczy Agrimaster

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta Agrimaster.

Powrót...