Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Opryskiwacze

Opryskiwacz sadowniczy Agrimaster

Opryskiwacz sadowniczy AGRIMASTER seria CHARLIE HF

Opryskiwacze sadownicze zbudowane zgodnie z zaawansowanymi kryteriami technologicznymi. Ergonomiczny i innowacyjny wygląd w połączeniu z wysoką wytrzymałością i cechy fizyko-chemiczne sprawiają, że opryskiwacze są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku.

Zbiorniki są wykonane z integralnych żywic wzmacnianych włóknem szklanym, zapewniają przedłużoną trwałość i niezawodność w każdych warunkach pracy. Oś wału z regulacją szerokości i wysokości dla lepszej wydajności w każdych warunkach pracy. Hak holowniczy z regulacją w pionie i na długość dla lepszego dostosowania dmuchawy do warunków pracy. Dwie prędkości, aby zwiększyć przepływ powietrza do wentylatora.

Maszyny zwarte, idealne do pracy w ograniczonych przestrzeniach w sadach. Wyposażone są w zbiorniki o pojemności od 1000 do 2000 litrów i pompy o wydajności od 105 do 130 litrów/minutę oraz w 2 prędkości obrotowe wentylatora.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Opryskiwacz Agrimaster CharlieOpryskiwacz Agrimaster CharlieOpryskiwacz Agrimaster CharlieCiągnik BCS Invictus K600 RS z opryskiwaczem AGRIMASTER
Ciągnik BCS Invictus K600 RS z opryskiwaczem AGRIMASTERCiągnik BCS Invictus K600 RS z opryskiwaczem AGRIMASTER

pdfPliki do pobrania:

Zobacz inne produkty producenta Agrimaster.

Powrót...