Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Ciągniki 4x4

Ciągnik BCS VITHAR RS

Ciągnik BCS VITHAR EP - RS

Ciągnik z serii Eco Power z przednimi kołami skrętnymi.

Ciągnik wyposażony w silniki wysokoprężne o mocy: 55,4 kW/74 KM lub 72,1 kW/98 KM.

Ciągnik posiada tylko jeden, mocny podnośnik narzędzi o dużym udźwigu użytecznym i w WOM o dwóch prędkościach 540 i 750 obr/min.

Skrzynia biegów: 16 biegów do przodu i 16 do tyłu.

Stanowisko operatora, zamontowane na platformie obracalnej o 180° pozwala na szybkie jego przestawienie w kierunku jazdy i daje niespotykany komfort pracy w stosunku do ciągników tradycyjnych.

Wykorzystywanie tylko podnośnika tylnego, na którym narzędzie zawieszane jest blisko osi kół, daje możliwość doskonałej widoczności obszaru pracy narzędzia i sprawnego nim operowania. Pozwala również na lepszy rozkład obciążenia na osie a tym samym daje możliwość sprzęgania relatywnie cięższych maszyn w stosunku do masy ciągnika.

Ciągniki z takim rozwiązaniem odznaczają się mniejsza masą całkowitą przy takiej samej mocy silnika, co ciągniki klasyczne. Przede wszystkim są zwrotne, krótsze od ciągników klasycznych tej samej mocy i mają większą możliwość agregatowania całej gamy nowoczesnych maszyn stosowanych w gospodarce komunalnej, leśnej, sadownictwie i ogrodnictwie.

Dodatkowym atutem tych ciągników jest możliwość wyboru wymiarów kół i rodzaju ogumienia dla uzyskania optymalnych osiągów w pracy.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Ciągnik BCS VITHAR EP- RSCiągnik BCS VITHAR EP- RSCiągnik BCS VITHAR EP- RSCiągnik BCS VITHAR EP- RS
Ciągnik BCS VITHAR EP - RSCiągnik BCS VITHAR EP- RS w winnicyCiągnik BCS VITHAR EP- RS w sadzieCiągnik BCS VITHAR EP - RS
Ciągnik BCS VITHAR EP - RSCiągnik BCS VITHAR EP - RSCiągnik BCS VITHAR EP- RS w winnicyCiągnik BCS VITHAR EP- RS w winnicy

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta BCS.

Powrót...