NOWOŚCI
10 000 PLN dodatkowego rabatu na BCS VOLCAN K105 98KM

ciągniki jednoosiowe BCS
glebogryzarki
ciągnik 4x4 BCS
ciągnik BCS
ciągniki 4x4
kosiarki
wykaszarki BCS
BCS

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Agrimaster

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Ciągniki jednoosiowe

Ciągnik jednoosiowy BCS 770 PowerSafe hydrostatyczny

Ciągnik jednoosiowy BCS 770HY PowerSafe

Model 770HY PowerSafe jest jednostką hydrostatyczną z bezstopniową skrzynią przekładniową, regulowaną na wysokość i obracalną kierownicę, co pozwala ciągnikowi współpracować z osprzętem tylnym i przednim w szerokim zakresie dostosowując się do różnych rodzajów prac.

Zmiana kierunku jazdy nie wymaga używania sprzęgła ani rozłączania napędu WOM, co czyni ten model wszechstronniejszym i niezwykle wygodnym w manewrowaniu

Do dyspozycji silniki z rozruchem ręcznym:

HONDA GX390, benzynowy: 11,7 KM (opcjonalnie rozruch elektryczny)
YANMAR L100N6, diesel: 10 KM (opcjonalnie rozruch elektryczny)

Skrzynia bezstopniowa z dwoma zakresami prędkości (FAST / SLOW).

Niezależny wałek odbioru mocy 990 obr./min.

PowerSafe to zaprojektowane i opatentowane przez BCS sprzęgło hydrauliczne w kąpieli olejowej, polepsza osiągi i wytrzymałość ciągnika, przekazując bez większych strat moment obrotowy silnika na osprzęt współpracujący, zwiększa niezawodność, polepsza bezpieczeństwo i ochronę osobistą operatora również pod względem komfortu.

Model łączący wyjątkową wygodę użytkowania połączoną z wszechstronnością wykorzystania. Idealny nośnik dla pełnej gamy oferowanych narzędzi roboczych. Bardzo dobrze sprawdza się przy pracach o charakterze komunalnym jak i pracach uprawowych w szkółkach roślin, szklarniach i plantacjach. BCS 770HY jest wyposażony w niezależne hamulce na oba koła, dzięki czemu manewrowanie maszynami podczas pracy jest niezwykle łatwe a także zapewnia możliwość dowolnej konfiguracji kół (bliźniakowanie czy montaż szerokich kół stalowych z kolcami) oraz napędu gąsienicowego.

2 lata gwarancji ogólnej i 5 lat na układ sprzęgła PowerSafe.

Dane techniczne

Zobacz wszystkie modele, ceny katalogowe i konfigurator narzędzi roboczych

od 22 200 PLN brutto Zapytaj o cenę

Galeria:

Hydrostatyczny ciągnik jednoosiowy BCS 770HY PowerSafeSkrzynia przekładniowa wraz z pompą hydrauliczną ciągnika BCS 770HY PowerSafe

pdfPliki do pobrania:

Zobacz inne produkty producenta BCS.

Powrót...