Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Dodano: 0000-00-00

Małe ciągniki 4x4: BCS INVICTUS i VIVID

Wielu Klientów poszukuje małego, ekonomicznego ale za razem funkcjonalnego ciągnika do pracy w swoim niewielkim gospodarstwie, szklarniach, tunelach foliowych a ostatnio dość mocno rozwijającej się branżyzakładania ogrodów.

Oferta ciągników włoskiej marki BCS obejmuje dwa modele, które w zależności od specyfiki oczekiwań Klienta potrafią zaskoczyć swoimi możliwościami a także atrakcyjną ceną (już od 47000 PLN netto).

Wspomniane modele to BCS INVICTUS oraz BCS VIVID. Oba ciągniki posiadają napęd 4x4 i bardzo oszczędne silniki Lombardini lub Kubota o mocy 26, 35 lub 48 KM.

Ciągnik został zaprojektowany z głównym przeznaczeniem do prac sadowniczych oraz leśnych z uwagi na rewelacyjną zwrotność dzięki układowi Dusalsteer, panoramiczną kabinę (wysokość ciągnika to tylko 169 cm) oraz duży udźwig podnośnika (2700kg) uzyskany dzięki zwiększonej odległości obu osi ciągnika.

Ciągnik został wyposażony w napęd 4x4 i dzięki mocno obniżonemu środkowi ciężkości (siedzisko operatora na poziomie 80 cm od podłoża) rewelacyjnie sprawdza się w terenach górzystych przy pracy na pochyłościach.

BCS VOLCAN SDT oferuje do wyboru dwa silniki wysokoprężne, 4-cylindrowe marki VM Motori o mocy 79 lub 91 KM.

Ciągnik można zamówić w wersji z przednimi kołami skrętnymi lub z systemem Dualsteer czyli skrętnym przegubem centralnym oraz dodatkowo kołami przednimi.

BCS VOLCAN w wersji SDT bardzo dobrze nadaje się także do prac komunalnych przy wykaszaniu skarp, gdyż z racji na rozkład masy, niski środek ciężkości i duży udźwig na TUZ świetnie radzi sobie z kosiarkami wychylnymi oraz wysięgnikowymi. Operator pracuje w bardzo komfortowej, panoramicznej i klimatyzowanej kabinie.

Wybrane dane techniczne:

Napęd 4x4 z włączaną blokadą mostów
16 biegów do przodu i 16 do tyłu
prędkość jazdy od 700m do 40km/h
Udźwig na tylnym TUZ 2700kg
Tylny WOM 540 / 750 obr./min. - na życzenie 1000 obr./min.
Wspomaganie kierownicy
Hydrauliczny układ sprzęgła
Kabina wentylowana z klimatyzacją i ogrzewaniem
Przedni TUZ (800kg)- na życzenie
Hydraulika sterowana joystickiem - na życzenie
SCS: system samooczyszczania chłodnicy - na życzenie
Promień skrętu 2,2m - w wersji Dualsteer
Waga 2500kg

Więcej danych na temat tego modelu...

Zapraszamy!
Agro-Partner

Film:Powrót...