Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Dodano: 2014-12-29

BCS Invictus K600 hitem roku 2014

Ciągnik 4x4 BCS INVICTUS K600 był najchętniej kupowanym przez naszych Klientów modelem w 2014 roku, tuż przed modelem BCS VOLCAN, który od lat cieszy się dużym zainteresowaniem.

Praktycznie wszystkie modele, które wyjechały do Klientów są wyposażone w kabinę i pracują zarówno przy wykaszaniu, pracach pielęgnacyjnych w sadach, w nowoczesnych gospodarstwach oraz przy zadaniach specjalnych związanych z ochroną przyrody od wybrzeża po tatry.

Nasze starania o najwyższą jakość doradztwa przy zakupie ciągnika i maszyn, priorytetowe traktowanie obsługi serwisowej niezależnie od miejsca pracy sprzętu i partnerstwo w zakresie polityki cenowej owocują coraz częściej dostawami kilku ciągników do jednego Klienta lub grupy producenckiej.

Z całą pewnością czynnikami, które skłoniły naszych Klientów do wyboru tego modelu był obracany kokpit operatora, duże możliwości konfiguracji ogumienia i rozstawu kół, niezawodność montowanych silników, estetyka i bardzo przystępna cena.

Należy pamiętać, że podstawą zadowolenia z zakupu jest dokładna analiza potrzeb i bardzo dobra znajomość sprzętu, czego efektem jest optymalna rekomendacja modelu i konfiguracji ciągnika wraz z maszynami.

Zapraszamy !
Agro-Partner

Film:Powrót...