Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Dodano: 2019-05-21

Elektryczny minidumper HINOWA

Włoska marka HINOWA, której Agro-Partner jest przedstawicielem na rynku Polskim, zaprezentowała na tegorocznych targach BAUMA w Monachium szereg nowości.

Główną nowością był Minidumper model HS701 z napędem elektrycznym.
Minidumper Hinowa
Ten bardzo popularny model minidumpera zyskał teraz jeszcze szersze zastosowanie w pomieszczeniach zamkniętych oraz miejscach gdzie zabronione jest użytkowanie silników spalinowych.

Model HS701 może być wyposażony w skrzynię ładunkową z dnem prostym i burtami składanymi o ładowności 700 kg i objętości 0,30 m3 oraz w skrzynię wywrotkę z dnem wyprofilowanym.

Model HS701 charakteryzuje się również doskonałym rozłożeniem obciążenia co pozwala na bezproblemowe i bezpieczne wykonywanie manewrów na większości typów nawierzchni oraz ukształtowania terenu (pochyłości).

Hinowa w swojej ofercie posiada bardzo szeroki wybór modeli Minidumperów:
Minidumper Hinowa
HINOWA na wystawie w Monachium zaprezentowała również gamę podnośników koszowych na podwoziu gąsienicowym, w których produkcji jest jednym z niekwestionowanych liderów rynku.

Minidumper Hinowa
Najmniejszy model to Light Lift 13.70 Performance a największy to model Light Lift 33.17 Performance. Oznaczenie modelu to zasięg wzwyż (w metrach).
Minidumper Hinowa


Zapraszamy!

Powrót...