Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Dodano: 2012-03-06

Zapraszamy na targi AGROTECH 16-18 Marzec 2012

Wiele gospodarstw rolnych leżących w pasie Polski południowej znajduje się na terenach górskich. Prowadzona przez nie działalność produkcyjna ma ograniczony zakres wynikający z wielu przesłanek. Przede wszystkim są to trudne warunki terenowe, małe powierzchnie pól, słaba infrastruktura dróg dojazdowych.

Wkraczanie z techniką rolniczą na tego typu tereny ma liczne ograniczenia, bowiem obok podstawowych kryteriów ekonomicznych, dochodzą dodatkowe, takie jak bezpieczeństwo pracy w górach oraz szczególne właściwości użytkowe ciągników i maszyn, których oczekują potencjalni użytkownicy.

Doświadczenia wielu państw pokazały, że nie da się wykorzystywać w terenie górskim techniki charakterystycznej dla gospodarstw leżących na równinach i to była podstawowa przesłanka do powstania segmentu ciągników i maszyn dla terenów górskich.

W tym zakresie jesteśmy najbardziej doświadczoną firmą w Polsce, która ma bogatą ofertę ciągników, maszyn i urządzeń dla tych wszystkich, którzy żyją i pracują w górach.

Najbliższą okazją do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie będą odbywające się w dniach 16-18 MARCA 2012 w Kielcach, Targi AGROTECH na których serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Targi AGROTECH 2012

Powrót...