Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka wysięgnikowa Agrmiaster SHARK RH

Kosiarka wysięgnikowa AGRIMASTER SHARK seria RH

Kosiarka wysięgnikowa przeznaczona do współpracy z ciągnikami o mocy powyżej 80 KM i masie własnej od 3200 do 4000 kg i koniecznym rozstawie kół powyżej 210 cm.

Idealna do profesjonalnego utrzymania terenów użyteczności publicznej, koszenia poboczy, skarp i rowów.

Napęd z WOM z prędkością obrotową 540 obr/min. Masa własna kosiarki w zakresie od 1313 do 1510 kg.

Głowica wyposażona w bezpiecznik najazdowy chroniący wysięgnik przed przypadkowym najazdem na przeszkodę.

Wielkość wysięgu w zależności od modelu: 500, 600 i 700 cm, z niewielkimi odchyleniami w zależności od szerokości roboczej głowicy koszącej.

Zbiornik oleju hydraulicznego o pojemności 190 litrów. Niezależny od ciągnika układ napędu hydraulicznego i sterowania głowicy koszącej z pompą o wydatku 72 l/min przy ciśnieniu roboczym 220 barów.

Zapotrzebowanie mocy głowicy roboczej 36 KM. System samodopasowania się do podłoża głowicy roboczej. Sterowanie głowicą z kabiny kierowcy za pomocą cięgieł elastycznych.

Głowice o szerokości roboczej: 80, 100 i 125 cm. Wirnik głowicy z dwoma kierunkami obrotów.

Jako wyposażenie dodatkowe do kosiarki można zastosować wymienne głowice o innych funkcjach np. strzyżenie żywopłotów, wycinanie krzewów itp. Przycinanie wiszących gałęzi lub samosiejek rosnących w rowach, o średnicy cięcia do 10 cm.

Belki koszące do przycinania żywopłotu o długościach od 145 do 205 cm przy średnicy cięcia gałęzi do 5 cm i o długościach 155 i 185 cm przy średnicy cięcia do 10 cm. Belka o długości 163 cm do strzyżenia żywopłotów i średnicy gałęzi do 2 cm.

Zapytaj o cenę

Film:Zobacz inne produkty producenta Agrimaster.

Powrót...