Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka wysięgnikowa Agrimaster

Kosiarka wysięgnikowa AGRIMASTER GREEN SHARK

Kosiarka wysięgnikowa przeznaczona do współpracy z ciągnikami małej mocy o minimalnej masie własnej od 800 do 1000 kg i koniecznym rozstawie kół od 100 do 110 cm.

Masa własna kosiarki w zakresie od 394 do 448 kg.

Idealna do utrzymania terenów użyteczności publicznej, koszenia poboczy, skarp i przycinania żywopłotów.

Głowica wyposażona w bezpiecznik najazdowy chroniący wysięgnik przed przypadkowym najazdem na przeszkodę.

Zbiornik oleju hydraulicznego o pojemności 70 litrów. Niezależny od ciągnika układ napędu hydraulicznego i sterowania głowicy koszącej z pompą o wydatku 55 l/min przy ciśnieniu roboczym 180 barów.

Zapotrzebowanie mocy głowicy roboczej 22 KM. System samodopasowania się do podłoża głowicy roboczej. Sterowanie głowicą z kabiny kierowcy za pomocą cięgieł elastycznych. Wirnik głowicy z dwoma kierunkami obrotów.

Wielkość wysięgu w zależności od modelu: 250, 275, 320 ,400 i 450 cm z małymi dchyleniami w zależności od szerokości głowicy koszącej.

Głowice koszące o szerokości roboczej 60 i 80 cm. Jako wyposażenie dodatkowe do kosiarki można zastosować wymienne głowice o innych funkcjach np. strzyżenie żywopłotów, wycinanie krzewów itp. Belka o długości 163 cm do strzyżenia żywopłotów i średnicy gałęzi do 2 cm.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Kosiarka wysięgnikowa AgrimasterKosiarka wysięgnikowa AgrimasterKosiarka wysięgnikowa AgrimasterKosiarka Agrimaster GREEN SHARK z ciągnikiem BCS VIVID
Kosiarka Agrimaster GREEN SHARK z ciągnikiem BCS VIVIDKosiarka Agrimaster GREEN SHARK z ciągnikiem BCS VIVIDKosiarka wysięgnikowa Agrimaster Green Shark z ciągnikiem BCS VIVID 300DTKosiarka wysięgnikowa Agrimaster Green Shark z ciągnikiem BCS VIVID 300DT
Kosiarka wysięgnikowa Agrimaster Green SharkUkład koszący kosiarki Agrimaster Green Shark

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta Agrimaster.

Powrót...