Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Odśnieżarki

Odśnieżarka Cerruti

Odśnieżarka CERRUTI seria MIDDLE

Pług wyposażony jest w poziomy wał roboczy z nagarniaczem ślimakowym o średnicy 40 cm. Listwa nagarniacza ma na zewnętrznej krawędzi wyprofilowane zęby, które służą do frezowania zmarzniętej pryzmy śniegu. Za nagarniaczem umieszczony jest wentylator z wirnikiem łopatkowym, który wyrzuca śnieg przez wyrzutnię. Wyrzutnia zamocowana jest na korpusie pługa obrotowo i umożliwia odrzucanie śniegu w dowolną stronę.

Obrót wyrzutni i zasięg wyrzutu są sterowane hydraulicznie z kabiny operatora. Na końcu wyrzutni umieszczona jest regulowana przysłona, której zadaniem jest regulacja odległości odrzucanego śniegu.

Pług opiera się na podłożu na dwóch regulowanych na wysokość płozach, które ustalają wysokość pracy nagarniacza nad podłożem. Podczas znacznych opadów śniegu, gdy tradycyjne odgarnianie śniegu pługiem lemieszowym na pobocze drogi nie jest możliwe, bowiem nie ma miejsca na poboczach, jedynym rozwiązaniem jest użycie pługa wirnikowego. Taki pług pozwala odrzucić na znaczną odległość duże ilości śniegu.

Pługi wirnikowe klasy 1,6 i 1,8 m szerokości roboczej sprzęgnięte z ciągnikiem BCS VITHAR tworzą zwarty i zwrotny zestaw do odblokowania każdej górskiej drogi.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Odśnieżarka CerrutiOdśnieżarka CerrutiOdśnieżarka CerrutiOdśnieżarka Cerruti
Odśnieżarka Cerruti

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta Cerruti.

Powrót...