Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Glebogryzarki

Glebogryzarka Muratori

Glebogryzarka separacyjna MURATORI MZ61 SXL

Maszyna specjalnie skonstruowana z przeznaczeniem do przygotowania podłoża pod nowo zakładane trawniki. Nadaje się również do przygotowania podłoża pod uprawy specjalne wymagające bardzo starannej uprawy gleby.

Za jednym przejazdem przygotowuje podłoże poprzez proces spulchnienia gleby aktywnym narzędziem, którym jest wał glebogryzarki. Rozdrobnioną glebę separuje na specjalnym ruszcie prętowym, na którym przebiega separacja kamieni, dużych brył gleby i resztek roślinnych. Odseparowane w ten sposób frakcje spadają na dno bruzdy i są przykrywane przesianą, drobną frakcją gleby w sposób równomierny.

Tylny wał ażurowy przetaczając się po tej warstwie powoduje jej lekkie zagęszczenie i dzięki temu uzyskuje ona strukturę kapilarną powodującą zwiększenie podsiąkalności. Dzięki temu wysiana trwa w tak przygotowane podłoże ma pełne możliwości wzrostu. Do ciągników o maksymalnej mocy 50 KM.

Jedyna maszyna, która jest w stanie prawidłowo przygotować podłoże pod trawnik w takich przypadkach jak: teren po prowadzonych wykopach, miejsca prowizorycznych przejazdów, na terenach zakończonych budów itp.

Najbardziej przydatna maszyna w konserwacji terenów zielonych w miastach dzięki temu, że dysponując układem przesuwu bocznego (mechaniczny lub hydrauliczny) pozwala sprawnie manewrować pomiędzy przeszkodami.

Zapytaj o cenę

pdfPliki do pobrania:

Zobacz inne produkty producenta Muratori.

Powrót...