Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Pługi do odśnieżania

Pług lemieszowy Morselli&Maccaferri

Pług lemieszowy MORSELLI&MACCAFERRI MM.YL4

Pług lemieszowy, model MM YL4 przeznaczony jest do sprzęgania z ciągnikami wyposażonymi w przedni podnośnik oraz z ciągnikami z odwracalnym stanowiskiem operatora.

Składa się z jednego ruchomego skrzydła, które pozwala na zmianę kąta ustawienia lemiesza. Gwarantuje to sprawne odśnieżanie nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach terenowych.

Pług jest skonstruowany do sprzęgania z małymi ciągnikami lub nośnikami osprzętu komunalnego. W drugim wariancie pług wyposażony jest w niezależną własną hydraulikę.

Sterowanie kątem obrotu lemiesza odbywa się z miejsca operatora za pomocą układu hydraulicznego.

Pług wyposażony w bezpiecznik mechaniczny, który pozwala na pochylenie lemiesza w wypadku najazdu na przeszkodę, a tym samym zapobiega jego uszkodzeniu lub uszkodzeniu elementów podnośnika. Wykonany jest z blachy stalowej o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w celu uzyskania możliwi najmniejszej jego masy.

Pług przeznaczony jest do zimowego utrzymania dróg w zestawach z ciągnikami małej mocy do 40 KM. Zaletą jego jest zwarta budowa i mała masa własna, dzięki czemu może być stosowany do większości modeli ciągników stosowanych w Polsce.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Pług lemieszowy Morselli&MaccaferriPług lemieszowy Morselli&MaccaferriPług lemieszowy Morselli&MaccaferriPług lemieszowy Morselli&Maccaferri

Zobacz inne produkty producenta Morselli & Maccaferri.

Powrót...