Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Posypywarki piasku i soli

Posypywarka soli i piasku do zabudowy Morselli & Maccaferri

Posypywarka piasku i soli do zabudowy na samochodach dostawczych 3.5t

Najnowsza nasza oferta osprzętu zimowego montowanego na samochodach dostawczych do 3,5 tony. Osprzęt jest całkowicie niezależny od pojazdu bazowego i dzięki tej zalecie można go montować na bardzo wielu modelach samochodów dostawczych.

Prezentowany osprzęt składa się z pługa lemieszowego MMY4L oraz posypywarki SPR400. Pług lemieszowy o szerokości 2,00 lub 2,20 m wyposażony jest w centralkę elektro-hydrauliczną oraz układ zabezpieczenia przy najechaniu na przeszkodę. Pług jest całkowicie samodzielnym zespołem roboczym montowanym na płycie DIN. Płyta mocowana jest do specjalnej ramy, która wykonywana jest z uwzględnieniem możliwości technicznych konkretnego pojazdu.

Sterowanie pługiem z kabiny kierowcy za pomocą panelu sterującego. Posypywarka SPR400 o pojemności od 250 do 1050 litrów wykonana jest ze stali INOX. Napęd silnikiem spalinowym HONDA z rozrusznikiem elektrycznym sterowanym z kabiny kierowcy.

Posypywarka SPR400 zabudowana na skrzyni ładunkowej samochodu MERCEDES 310 D z napędem 4x4.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Posypywarka soli i piasku do zabudowyPosypywarka soli i piasku do zabudowyPosypywarka soli i piasku do zabudowyPosypywarka soli i piasku do zabudowy

Zobacz inne produkty producenta Morselli & Maccaferri.

Powrót...