Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka listwowa BCS Duplex Gold

Kosiarka listwowa BCS Duplex Gold

Kosiarka listwowa do cięcia roslin zielonych z podwójnym ruchem posuwisto-zwrotnym. Listwy z zębami poruszają się równocześnie w przeciwnym kierunku, co pozwala maszynie na optymalizację wydajności i komfortu pracy, zmniejszając jej zużycie.

Wymagane minimalne zapotrzebowanie mocy ciągnika 20-25 KM przy prędkości obrotowej WOM ciągnika 540 obr/min.

Dostępne są wa różne typy zębów: Gold i ST. Typ ST jest zalecany do terenów z ziemią zmieszaną z kamieniami. Niski pobór mocy pozwala na używanie ciągników relatywnie słabych a także pojazdów gąsiennicowych.

Hydrauliczne podnoszenie jako wyposażenie standardowe pozwala na pracę bez problemów od + 90 ° (czyli w pionie) do - 35 °, w stosunku do płaszczyzny poziomej.

Elastyczne samonastawne ostrza, stałe w czasie, zapewniają doskonałe cięcie bez zatykania lub wyszczerbienia.

Szerokość robocza listwy tnącej od 168 do 242 cm. Prędkość robocza od 10 do 20 km/h. Kosiarka wyposażona w bezpiecznik listwy na wypadek zawadzenia o przeszkodę. Masa własna od 245 do 275 kg.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Kosiarka listwowa BCS Duplex Gold z ciągnikiem BCS VIVID 300DTKosiarka listwowa BCS Duplex Gold z ciągnikiem BCS VIVID 300DTKosiarka listwowa BCS Duplex Gold z ciągnikiem BCS VIVID 300DTKosiarka listwowa BCS Duplex Gold z ciągnikiem BCS VIVID 300DT
Palce i listwa tnąca kosiarki BCS Duplex GoldPokos wykonany kosiarką BCS Duplex Gold

Film:

Zobacz inne produkty producenta BCS.

Powrót...