Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka dyskowa BCS Rotex Avant

Kosiarka dyskowa BCS ROTEX TR AVANT

Kosiarki BCS ROTEX TR AVANT dysku są dostępne w wersjach z 5, 6 lub 7 dysków roboczych.

Kosiarka czołowa, dolnodyskowa, przeznaczona jest do współpracy z ciągnikami mającymi odwracalne stanowisko operatora.

W zestawie z ciągnikami firmy BCS przeznaczonymi na obszary górskie stwarza duże możliwości pozyskiwania siana z terenów, które nie są dostępne dla tradycyjnych ciągników rolniczych.

Rama opracowana w celu znacznego ograniczenia wystającej części urządzenia w odniesieniu do ciągnika, optymalizuje rozkład obciążenia, dzięki czemu całość jest bardziej stabilna.

Hydrauliczny przesuw boczny w standardzie, pozwalający na ruch w zakresie około 200 mm po obu stronach, ułatwiający koszenie obok drzew lub na brzegach kanałów.

Kosiarka dostosowuje się do topologi terenu, na którym jest wykorzystywana. Kosiarki standardowo są wyposażone w dyski o standardowym obrocie, zalecane dla roślin pastewnych wysokich i grubych lub w przeciwbieżne dyski, zalecane dla pasz niskich i gęstych, typowych dla obszarów górskich.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Kosiarka dyskowa BCS Rotex AvantKosiarka dyskowa BCS Rotex AvantKosiarka dyskowa BCS Rotex AvantKosiarka dyskowa BCS Rotex Avant
Kosiarka dyskowa BCS Rotex AvantKosiarka dyskowa BCS Rotex AvantKosiarka dyskowa BCS Rotex AvantKosiarka dyskowa BCS Rotex Avant
Kosiarka dyskowa BCS Rotex AvantKosiarka dyskowa BCS Rotex Avant

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta BCS.

Powrót...