Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Ciągniki jednoosiowe

Ciągnik jednoosiowy BCS 635HY PowerSafe

Ciągnik jednoosiowy BCS 635 HY PowerSafe

Ciągnik jednoosiowy z możliwością podłączania listew tnących typu Palcowego / LASER o szerokości roboczej do 175 cm oraz listew tnących DUPLEX / DUAL LASER (podwójnego działania) o szerokości roboczej od 120 cm do 210 cm a także całej gamy innych narzędzi czołowych (kosiarka bijakowa, kosiarka nożowa, szczotka, pług itp.).

Ciągnik zasilany silnikiem benzynowym z rozruchem ręcznym firmy HONDA GX340 o mocy 10,7 KM lub silnikami diesla firmy KOHLER KD350 o mocy 7,5 KM i YANMAR L100V6 o mocy 10 KM.

WOM niezależny o prędkości obrotowej 990 obr/min.
2 zakresy prędkości (SLOW / FAST) regulowanej płynnie.
Zmiana kierunku jazdy płynna bez użycia sprzęgła oraz rozłączania WOM.
Mechanizm różnicowy z blokadą.
Manewrowanie poprzez hamulce niezależne na oba koła

Cechą charakterystyczną tego modelu jest połączenie napędu hydrostatycznego z mechanizmem różnicowym oraz niezależnymi hamulcami bębnowymi na oba koła, co zapewnia wygodne operowanie ciągnikiem podczas prac komunalnych. Szczególny nacisk został położony na płynną regulację prędkości jazdy oraz zmianę kierunku jazdy bez używania sprzęgła i rozłączania napędu maszyny roboczej.

PowerSafe to zaprojektowane i opatentowane przez BCS sprzęgło hydrauliczne w kąpieli olejowej, polepsza osiągi i wytrzymałość ciągnika, przekazując bez większych strat moment obrotowy silnika na osprzęt współpracujący, zwiększa niezawodność, polepsza bezpieczeństwo i ochronę osobistą operatora również pod względem komfortu.

2 lata gwarancji ogólnej i 5 lat na układ sprzęgła PowerSafe.

Dane techniczne

Zobacz wszystkie modele, ceny katalogowe i konfigurator narzędzi roboczych

Super oferta opon z różnym bieżnikiem

od 24 200 PLN brutto Zapytaj o cenę

pdfPliki do pobrania:

Zobacz inne produkty producenta BCS.

Powrót...