Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Ciągniki jednoosiowe

Ciągnik jednoosiowy BCS 620 Max

Ciągnik jednoosiowy BCS 620 Max

Ciągnik jednoosiowy z możliwością stosowania listew tnących LASER i LASER ELASTO o szerokości roboczej od 80 cm do 175 cm, listew tnących SF o szerokości roboczej od 115 cm do 145 cm oraz listew tnących DUPLEX podwójnego działania o szerokości roboczej od 120 cm do 180 cm.

Zasilanie:
silniki benzynowe z rozruchem ręcznym firmy HONDA GX270 (również w wersji alps) o mocy 8,5 KM oraz silnik wysokoprężny firmy KOHLER KD350 o mocy 7,5 KM.

Ciągnik posiada 4 biegi w przód i 3 biegi wsteczne. Ponadto wyposażony jest w nawrotnicę do zmiany kierunku jazdy bez używania biegów. Posiada także niezależny wałek przekaźnika mocy 990 obr/min oraz układ bezpieczeństwa połączony z hamulcem.

Ciągnik może pracować również z wieloma innymi maszynami czołowymi, jak np.:
pług lemieszowy i wirnikowy do odśnieżania, szczotka walcowa obrotowa, kosiarka wirnikowa 1-nożowa o szerokości roboczej 56 cm ze zbiornikiem pokosu 60 litrów, a także kosiarka bijakowa BladeRunner 60 cm.

Model zaprojektowany do koszenia większych obszarów oraz do prac porządkowych na terenach parków oraz osiedli czy parkingów. Szczególną zaletą jest duża prędkość co zapewnia wysoką wydajność. W wersji z silnikiem diesla może być wykorzystywany na terenach o dużym nachyleniu. Nie nadaje się do prac uprawowych gdyż nie obsługuje narzędzi tylnych.

2 lata gwarancji ogólnej.

Dane techniczne

Zobacz wszystkie modele, ceny katalogowe i konfigurator narzędzi roboczych

Super oferta opon z różnym bieżnikiem

od 8 720 PLN brutto Zapytaj o cenę

Galeria:

Ciągnik jednoosiowy BCS 620 MAX z kosiarką listwowąCiągnik jednoosiowy BCS 620 MAX z kosiarką listwowąCiągnik jednoosiowy BCS 620MAX z kosiarką nożową 56 cmCiągnik jednoosiowy BCS 620MAX / silnik Honda GX270 ALPS
Ciągnik jednoosiowy BCS 620MAX / silnik Honda GX270 ALPSKosiarka nożowa BCS 56 cmKosiarka listwowaKosiarka bijakowa
Pług wirnikowySzczotkaLemiesz

pdfPliki do pobrania:

Zobacz inne produkty producenta BCS.

Powrót...