Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka bijakowa Peruzzo FOX SCORPION

Kosiarka bijakowa, czołowa PERUZZO SCORPION

Kosiarka czołowa przeznaczona jest do koszenia powierzchni zielonych charakterystycznych dla terenów miejskich, na których występują różne gatunki roślin. Najogólniej mówiąc są to kosiarki do koszenia powierzchni zielonych znajdujących się w niskiej kulturze uprawy.

Pokos ma formę drobnej sieczki i rzucany jest wprost na murawę. Kkosiarka występuje tylko w wersji czołowej. Sprzęgana jest z ciągnikiem poprzez zawieszenie jej na cięgłach trzypunktowego przedniego układu zawieszenia narzędzi. Przeważnie kosiarki mają napęd dostosowany do prędkości obrotowej WOM przedniego 540 [obr/min]. Na żądanie mogą mieć reduktor przystosowujący je do prędkości 1000 lub 2000.

Elementami roboczymi są nożyki wygięte w taki sposób, że parami tworzą literę "Y". Efektem ich działania jest uzyskanie dobrze rozdrobnionego pokosu i dobrego wyglądu skoszonej murawy. Występuje w trzech szerokościach roboczych 120 cm, 140 cm i 160 cm i wymaga ciągników o mocy odpowiednio 18-25 KM, 20-25 KM i 22-30 KM.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Kosiarka bijakowa czołowa Peruzzo ScorpionKosiarka bijakowa czołowa Peruzzo ScorpionKosiarka bijakowa czołowa Peruzzo ScorpionKosiarka bijakowa czołowa Peruzzo Scorpion
Noże do kosiarki bijakowej Peruzzo Scorpion

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta Peruzzo.

Powrót...