Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka bijakowa Peruzzo ELK

Kosiarka bijakowa, czołowo tylna PERUZZO ELK

Kosiarka może pracować jako czołowa lub jako tylna. Przeznaczona do koszenia dużych powierzchni.

Kosiarka może łączyć funkcje koszenia z jednoczesnym napowietrzaniem darni. Kosiarka przeznaczona jest do koszenia powierzchni zielonych charakterystycznych dla terenów miejskich, na których występują różne gatunki roślin. Najogólniej mówiąc są to kosiarki do koszenia powierzchni zielonych znajdujących się w niskiej kulturze uprawy.

Pokos ma formę drobnej sieczki i rzucany jest wprost na murawę. Kosiarka sprzęgana jest z ciągnikiem poprzez zawieszenie jej na cięgłach trzypunktowego przedniego lub tylnego układu zawieszenia narzędzi. Przeważnie kosiarki mają napęd dostosowany do prędkości obrotowej WOM 540 [obr/min] lub 1000 [obr/min].

Elementami roboczymi są nożyki wygięte w taki sposób, że parami tworzą literę "Y". Efektem ich działania jest uzyskanie dobrze rozdrobnionego pokosu i dobrego wyglądu skoszonej murawy. Występuje w dwu szerokościach roboczych 160cm i 180 cm i wymaga ciągników o mocy odpowiednio 40 KM i 50 KM.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Kosiarka bijakowa Peruzzo czołowo tylnaKosiarka bijakowa Peruzzo czołowo tylnaKosiarka bijakowa Peruzzo czołowo tylnaKosiarka bijakowa Peruzzo czołowo tylna
Kosiarka bijakowa Peruzzo czołowo tylnaKosiarka bijakowa Peruzzo czołowo tylna

pdfPliki do pobrania:

Zobacz inne produkty producenta Peruzzo.

Powrót...