Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka bijakowa Peruzzo Puma

Kosiarka bijakowa, czołowo tylna PERUZZO PUMA

Przeznaczona do koszenia powierzchni zielonych znajdujących się w niskiej kulturze uprawy. Pokos w formie drobnej sieczki rzucany jest wprost na murawę.

Elementami roboczymi są nożyki kształtowe, wygięte w taki sposób, że parami tworzą literę "Y". Efektem ich działania jest uzyskanie dobrze rozdrobnionego pokosu i dobrego wyglądu skoszonej murawy.

Koszenie murawy z pozostawianiem rozdrobnionego pokosu powoduje z czasem narastanie problemu związanego z blokowaniem swobodnej wymiany powietrzno-wodnej podłoża. Osłabia to znacznie zdolność do wzmacniania się systemu korzeniowego oraz dobrego odrostu roślin. Kosiarka PUMA ma możliwość zastosowania specjalnego zestawu nożyków, które powodują zniszczenie tej przypowierzchniowej warstwy materiału roślinnego.

Kosiarki budowane są jako "odwracalne" tzn. mogą pracować jako maszyny czołowe, zawieszane na przednim TUZ lub jako tylne, zawieszane na tylnym TUZ.

Kosiarka występuje w dwu wersjach: do pracy w położeniu stałym centralnym i z hydraulicznym dwustronnym przesuwem bocznym.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Kosiarka bijakowa Peruzzo PumaKosiarka bijakowa Peruzzo PumaKosiarka bijakowa Peruzzo PumaKosiarka bijakowa Peruzzo Puma
Kosiarka bijakowa Peruzzo PumaKosiarka bijakowa Peruzzo Puma

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta Peruzzo.

Powrót...