Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Ciągniki jednoosiowe

Ciągnik jednoosiowy BCS 630 Max

Ciągnik jednoosiowy BCS 630 Max

Ciągnik jednoosiowy z możliwością stosowania listew tnących LASER i LASER ELASTO o szerokości roboczej od 115 cm do 175 cm, listew tnących SF o szerokości roboczej od 115 cm do 145 cm oraz listew tnących DUPLEX podwójnego działania o szerokości roboczej od 120 cm do 180 cm.

Do wyboru silniki benzynowe z rozruchem ręcznym firmy HONDA GX270 (również w wersji alsp) o mocy 8,5 KM oraz silnik wysokoprężny firmy KOHLER KD350 o mocy 7,5 KM.

Ciągnik wyposażony w skrzynię biegów z 4 biegami do jazdy w przód i 3 biegami do jazdy w tył z nawrotnicą do zmiany kierunku jazdy.

WOM niezależny od prędkości obrotowej 990 obr/min.

Zależnie od okoliczności zastosowania ciągnika montuje się różne rodzaje ogumienia dla uzyskania najlepszych własności trakcyjnych. Do pracy na ternie podmokłym lub na bardzo dużych skłonach (powyżej 25 stopni) stosuje się specjalne koła stalowe z kolcami lub gąsienice.

Model ten jest polecany przede wszystkim do koszenia wszelkiego rodzaju terenów. Mocne silniki i dodatkowe hamulce niezależne na oba koła zapewniają bardzo dobre osiągi i łatwość manewrowania w trudnym terenie. Silniki Kohler (bardzo ekonomiczny diesel) oraz Honda ALPS zapewniają możliwość pracy na dużych pochyłościach. Model idealnie nadaje się do sprawnej obsługi pokosu, przewracania i zbioru siana jak też do sprzątania większych utwardzonych powierzchni (odśnieżanie, zamiatanie, posypywanie piaskiem i solą). Nie nadaje się do prac uprawowych gdyż nie obsługuje narzędzi tylnych.

2 lata gwarancji ogólnej.

Dane techniczne

Zobacz wszystkie modele, ceny katalogowe i konfigurator narzędzi roboczych

Super oferta opon z różnym bieżnikiem

od 11 000 PLN brutto Zapytaj o cenę

Galeria:

Ciągnik jednoosiowy BCS 630 Max z kosiarką listwowąCiągnik jednoosiowy BCS 630 Max Ciągnik jednoosiowy BCS 630 Max z kosiarką listwową Duplex 150 cmCiągnik jednoosiowy BCS 630 Max z kosiarką listwową Duplex 150 cm
Ciągnik jednoosiowy BCS 630 Max / Silnik Kohler KD350Ciągnik jednoosiowy BCS 630 Max z kosiarką listwową Duplex 150 cmCiągnik jednoosiowy BCS 630 Max z kosiarką listwowąPrzetrząsarka do siana
Ciągnik jednoosiowy BCS 630 Max Ciągnik jednoosiowy BCS 630 MAX z pługiem lemieszowym do śnieguPług lemieszowyPług wirnikowy
SzczotkaKosiarka rotacyjna z koszemKosiarka rotacyjna z koszemKosiarka rotacyjna
Kosiarka biajkowaPrzyczepka do ciągnika jednoosiowego BCS

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta BCS.

Powrót...