Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka bijakowa zbierająca Peruzzo Koala Professional

Kosiarka zbierająca PERUZZO KOALA PROFESSIONAL

Kosiarka ze zbiornikiem pokosu i z wysokim wyładunkiem – 185 cm. Ze względu na stosunkowo małą masę własną idealna jest do współpracy z małymi ciągnikami o mocy od 25 – 30 KM i masie do 900 kg.

Pokrywa komory zbiornika wykonana jest z laminatu. Z uwagi na zastosowanie kosiarki do koszenia małych powierzchni zielonych, otwieranie zbiornika może być również ręczne.

Kosiarka przeznaczona jest do koszenia pielęgnacyjnego dobrze utrzymanych terenów zielonych. Koszenie daje wyjątkowo ładny efekt wizualny. Zalecane zastosowanie to: boiska piłkarskie treningowe, parki, ogrody, planty, skwery miejskie itp.

Zastosowane noże łopatkowe pozwalają również zbierać liście. Kombinacja noża łopatkowego oraz prostego pozwala wykonywać zabieg napowietrzania z równoczesnym koszeniem.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Kosiarka zbierająca PERUZZO KOALA ProfessionalKosiarka zbierająca PERUZZO KOALA ProfessionalKosiarka zbierająca z wysokim wysypem PERUZZO Koala ProfessionalKosiarka zbierająca z wysokim wysypem PERUZZO Koala Professional
Kosiarka zbierająca z wysokim wysypem PERUZZO Koala ProfessionalKosiarka zbierająca z wysokim wysypem PERUZZO Koala ProfessionalKosiarka zbierająca z wysokim wysypem PERUZZO Koala Professional

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta Peruzzo.

Powrót...