Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka zbierająca PERUZZO CANGURO

Kosiarka zbierająca PERUZZO CANGURO Normal

Kosiarka przeznaczona do pracy na terenach zielonych utrzymywanych w niskiej kulturze, nie mających znaczenia estetycznego.

Charakterystyczne dla takiego terenu jest roślinność o różnym charakterze w różnych fazach rozwoju. Niejednokrotnie pośród wysokiej trawy spotyka się również krzewy i młode drzewka. Kosiarka bez problemów radzi sobie z takim materiałem roślinnym pod warunkiem, że średnica gałęzi nie przekracza 5 cm.

Elementami tnącymi są mocne noże hakowe, których masa pozwala na ścinanie i rozdrabnianie takich właśnie roślin.

Kosiarka przeznaczona jest do koszenia terenów zielonych o niskiej kulturze charakteryzujących się gęstym i wysokim porostem różnych gatunków traw i krzewów. Najczęściej szata roślinna składa się z najbardziej pospolitych traw, chwastów oraz krzewów, które dla tradycyjnych kosiarek stanowią duży problem przy koszeniu.

Bardzo mocne noże hakowe (waga około 1 kg) doskonale radzą sobie z rozdrabnianiem gałęzi do średnicy 5 cm.

Przejazd roboczy tą kosiarką daje bardzo dobry efekt wizualny nawet w najtrudniejszym terenie. Zastosowane noże pozwalają również zbierać liście.

Zalecane zastosowanie to: duże parki koszone 2 razy w roku, tereny zielone bez specjalnego przeznaczenia, pobocza rzek, tereny przyległe do szlaków komunikacyjnych, zaniedbane łąki.

Zapytaj o cenę

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta Peruzzo.

Powrót...