Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Kosiarki

Kosiarka bijakowa Peruzzo ELEPHANT

Kosiarka zbierająca PERUZZO ELEPHANT

Kosiarka przeznaczona jest do koszenia terenów zielonych charakteryzujących się gęstym i wysokim porostem różnych gatunków traw i krzewów. Najczęściej szata roślinna składa się z najbardziej pospolitych traw , chwastów oraz krzewów, które dla tradycyjnych kosiarek stanowią duży problem przy koszeniu.

Bardzo mocne noże hakowe (waga około 1 kg) doskonale radzą sobie z rozdrabnianiem gałęzi do średnicy 5 cm. Z tego względu kosiarka ELEPHANT znalazła zastosowanie przy zbieraniu gałęzi w sadach.

Gałęzie z przecinki pielęgnacyjnej rzucane w międzyrzędzia, często w trawę, zbierane są kosiarką bez problemu z równoczesnym koszeniem trawy i rozdrabnianiem gałęzi. Zastosowane noże pozwalają również zbierać liście.

Zalecane zastosowanie to: duże sady, duże parki koszone 2 razy w roku, tereny zielone bez specjalnego przeznaczenia, pobocza rzek, tereny przyległe do szlaków komunikacyjnych, leśne polany.

Dzięki swojej wytrzymałości i charakterystyce technicznej, pozwala pracować z dużą prędkością jazdy, co gwarantuje największą efektywność w czasie.

Kosiarka może współpracować z każdym typem uniwersalnego ciągnika rolniczego o odpowiedniej mocy i wyposażonego w obwód hydrauliki zewnętrznej mający dwa gniazda szybkozłączy.

Zapytaj o cenę

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta Peruzzo.

Powrót...