Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Rozdrabniacze

Rębak do gałęzi NEGRI R185

Rozdrabniacz biomasy NEGRI R185

Rozdrabniacz biomasy model R185 to profesjonalna maszyna do rozdrabniania drewna o maksymalnej średnicy 90 mm, pochodzącego z prac przy pielęgnacji terenów zielonych.

Maszyna charakteryzuje się następującym systemem cięcia:
- wirnik z 2 nadającymi się do ostrzenia ostrzami ze stali hartowanej + 10 ruchomymi odwracalnymi nożami rozdrabniającymi ze stali hartowanej,
- regulowane przeciwostrze - zapewnia lepsze cięcie i dłuższą żywotność noży głównych.

Łopatki umieszczone z tyłu wirnika powodują bezpośrednie wyrzucenie rozdrabnianego materiału przez komin wylotowy bez konieczności zastosowania wentylatora i tym samym zmniejszając zapotrzebowanie mocy i hałas maszyny.

Wszystkie wersje charakteryzują się starannym doborem technicznym:
- zamykane i otwierane sito ? gwarantuje lepsze rozdrobnienie materiału,
- komin obrotowy o 270 ° z regulowaną zasięgu wyrzutu - gwarantuje bezpieczeństwo operatora, unikając przypadkowego wyrzucenia rozdrobnionego materiału w jego kierunku,
- system smarowania łożysk - ułatwia i przyspiesza konserwację maszyny,
- hydrauliczny podajnik materiału z regulacją prędkości i kierunku obrotów (wersje RI) - zapewnia efektywne podawanie rozdrabnianego materiału.

Kontrola obciążenia (R185BHHP13AERIN + R185TRIN) - umożliwia automatyczną kontrolę tempa wprowadzania materiału tak by nie obciążać układu napędowego.
Wersje elektryczne mają przekładnię pasową i są dostarczane z dwoma kołami pneumatycznymi (wersja bez walca hydraulicznego) lub z dwoma kołami pneumatycznymi (wersja z walcem hydraulicznym).

Wersje benzynowe posiadają przekładnię pasową ze sprzęgłem i są dostarczane z dwoma kołami pneumatycznymi (wersje bez walca hydraulicznego) lub z dwoma kołami pneumatycznymi i dyszlem wyposażonym w koło podporowe (wersje z rolką hydrauliczną).

Wersje pod ciągnik (napęd WOM) posiadają przekładnię z multiplikatorem i sprzęgłem elastycznym i są dostarczane z trzypunktowym układem zawieszenia. Wszystkie wersje są wykonane zgodnie z najnowszymi europejskimi przepisami bezpieczeństwa.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Rębak do gałęzi NEGRI R185 z dyszlemRębak do gałęzi NEGRI R185 / zakończenie dyszlaRębak do gałęzi NEGRI R185Rębak do gałęzi NEGRI R185
Rębak do gałęzi NEGRI R185Rębak do gałęzi NEGRI R185

pdfPliki do pobrania:

Film:

]

Zobacz inne produkty producenta Negri.

Powrót...