Ostatnie nowości:

Zobacz pozostałe nowości

Wyłączny przedstawiciel firm:
BCS

Peruzzo

Hinowa

Kategoria:

Prasy do siana

Prasa belująca do siana CAEB MP550 TPL

Prasa belująca CAEB MP 550 TPL

Prasa górska dzięki odpowiednio zaprojektowanemu dyszlowi ma możliwość pracy zarówno w pozycji tylnej jak i przesuniętej na bok, co jest jej bezsprzeczną zaletą umożliwiającą w szczególności pracę z małymi ciągnikami górskimi o nisko położonym środku ciężkości, które nie powinny jechać nad pokosem.

Unika się, więc w ten sposób niedogodności związanej z nawijaniem się siana na ruchome elementy ciągnika, jego kół, czy też na wałek przekaźnika mocy.

Prasa ma komorę prasującą typu stałego z rolkami wykonanymi ze stopu aluminium. Ta cecha charakterystyczna pozwala formować bele siana z miękkim środkiem.

Wiązanie wykonane jest za pomocą siatki odpornej na promieniowanie ultrafioletowe. Wszystkie elementy sterowania są umieszczone na stanowisku kierowcy ciągnika. Sygnał dźwiękowy informuje operatora o zakończeniu formowania beli.

Otwarcie lub zamknięcie komory prasowania wykonywane jest za pomocą zespołu hydraulicznego sterowanego z pozycji kierowcy. Bela siana w warunkach maksymalnego sprasowania ma ciężar około 20/25 kg i jest wykonywana w czasie około 40 sekund, co daje w ciągu 1 godziny ciągłej pracy wydajność około 50-60 bel (15 kwintali sprasowanego siana).

Podobna wydajność jest dla sianokiszonki ale waga pojedynczej beli jest większa bo około 35-40 kg.

Zapytaj o cenę

Galeria:

Prasa belującaPrasa belującaPrasa belującaPrasa belująca
Prasa belującaPrasa belująca CAEB MP 550 TPLPrasa belującaCAEB MP 550 TPL
Prasa belująca CAEBPrasa belująca CAEB MP 550

pdfPliki do pobrania:

Film:

Zobacz inne produkty producenta CEAB.

Powrót...